Przejdź do treści

mMedica - historia wizyt pacjenta z danymi skierowania (formularz interaktywny)

W tym poście chcemy przedstawić rozszerzony formularz interaktywny pozwalający na wydruk spersonalizowanej historii wizyt pacjenta. Jest on kontynuacją przykładu z poprzedniego wpisu, zawiera szczegółowe dane dotyczące wizyt oraz dodatkowo umożliwia uwzględnienie informacji o skierowaniach.

mMedica - zaświadczenie lekarskie (formularz interaktywny)

Aplikacja mMedica pozwala na definiowanie szablonów dokumentów z polami uzupełnianymi danymi pobieranymi z bazy danych. Funkcjonalność ta została nazwana formularzami interaktywnymi. W menu aplikacji dostęp do listy wszystkich formularzy jest możliwy w pozycji "Księgi i raporty" i następnie "Formularze". W przypadku posiadania wersji mMedica w wersji Plus (oznaczonej znakiem +), użytkownik ma możliwość dodawania własnych szablonów. 

mMedica - historia wizyt pacjenta (formularz interaktywny)

W kolejnym poście przedstawiamy kod źródłowy jednego z naszych przykładowych formularzy interaktywnych, który pozwala na wydruk spersonalizowanej historii wizyt pacjenta. Aby móc wyświetlać formularz w miejscach aplikacji mMedica związanych z pacjentem należy przypisać go do grupy Pacjent (ustawienie to jest dostępne w miejscu wprowadzania formularza, ścieżka Księgi i raporty > Formularze, po naciśnięciu przycisku Nowy).
Subskrybuj mMedica