Przejdź do treści

Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2014, od pierwszej instalacji systemu (wtedy jeszcze) DruRIS w pracowni rentgenowskiej we Wrocławiu. Po pozytywnym przyjęciu naszego oprogramowania, w kolejnych latach kontynuowaliśmy jego rozwój. Do roku 2018 DruRIS działał już w kilkunastu przychodniach na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

W roku 2019, po 2 latach, wydana została pierwsza wersja systemu SymRIS, następcy DruRIS. W chwili obecnej posiadamy także jedną aktywną instalację w szpitalu, gdzie koordynuje pracę pracowni rentgenowskiej i TK oraz 5 lekarzy radiologów wykonujących opisy badań.

Oprócz rozwoju własnego oprogramowania, oferujemy także obsługę informatyczną placówek medycznych. Jednym z naszych klientów jest centrum terapii posiadające trzy ośrodki w różnych miastach, dla którego m.in. zarządzamy siecią komputerów z oprogramowaniem mMedica.

W ramach działalności tworzymy także oprogramowanie na zamówienie. Przykładem takiego rozwiązanie jest program, który pozwala na podpięcie do sieci dicom duplikatora płyt CD Epson PP-100.

Prowadzimy działalność głównie w województwach dolnośląskim i opolskim, ale przyjmujemy zlecenia z całej Polski na pracę zdalną.